Ubytovanie Chorvátsko, on-line vyhľadávanie ubytovania v ChorvátskuAby ste sa mohli čo rýchlejšie zorientovať v našej ponuke a zároveň aj ľahko nájsť objekt, ktorý najviac vyhovuje Vašim predstavám o dovolenke, ponúkame Vám viac možností vyhľadávania v databáze ponúk.
 1. Základné vyhľadávanie - Stanovením základných parametrov (druh služby/ubytovania, termín dovolenky, počet osôb a lokalita objektu) program automaticky vygeneruje všetky stanovené podmienky a zobrazí Vám len tie objekty, ktoré vyhovujú zadaným kritériám.
 2. Detailné vyhľadávanie - Ak sú pre Vás dôležité aj nejaké iné kritériá okrem tých, ktoré ponúka jednoduché vyhľadávanie, využite náš detailný vyhľadávač. Po kliknutí na „Detailné vyhľadávanie“ sa Vám zobrazí celková ponuka privátneho ubytovania v Chorvátsku a zároveň v ľavej časti obrazovky mnoho kritérií, z ktorých si môžete ybrať tie pre Vás dôležité a po výbere každého z kritérií sa Vám zobrazia už len ponúkané ubytovacie jednotky, ktoré tomuto kritériu, resp. kombinácii Vami zvolených kritérií vyhovujú. Pri tomto type vyhľadávania sa zodpovedajúce objekty filtrujú automaticky ihneď po zakliknutí vybraného kritéria. Detailné vyhľadávanie je možné vykonávať v niekoľkých kategóriách:
  • Základné informácie (termín ubytovania, počet osôb a lokalita)
  • Ubytovanie (druh objektu, kategória, poschodie, počet spální)
  • Cena (určenie cenového rozpätia, objekty s nízkou cenou a objekty so zľavou)
  • Pláž (vzdialenosť od pláže a druh pláže)
  • Ďalšie kritériá (ostrov, alebo pevnina, stravovanie, iné kritéria - bazén, klimatizácia, gril, prístup k internetu, domáci miláčikovia,...)
 3. Vyhľadávanie podľa kódu - Ak si želáte detailne prezrieť konkrétny vybraný objekt, je potrebné, aby ste do určeného políčka zapísali kód objektu. Tento spôsob vyhľadávania umožňuje najrýchlejší prístup k vybranému objektu, ale musíte vopred poznať kód, pod ktorým je objekt evidovaný. Priestor na uvedenie kódu sa nachádza v časti „Základné vyhľadávanie“ na úvodnej stránke vľavo.
 4. Vyhľadávanie pomocou mapy - S pomocou interaktívnej mapy, resp. s ňou prepojeného výberu regiónov, riviér alebo letovísk môžete veľmi jednoducho zadať požiadavku na zobrazenie objektov, ktoré sa nachádzajú vo Vami preferovanej lokalite.
Ak Vám vyhľadávanie neponúkne ani jeden objekt, ktorý vyhovuje všetkým zadaným požiadavkám, v takom prípade Vám radíme, aby ste upustili od požiadavky, ktorá je pre Vás najmenej dôležitá a po je „odkliknutí“ je väčšia pravdepodobnosť nájdenia vhodných objektov.

Ak detailné vyhľadávanie vedie k veľkému počtu ponúknutých objektov, ktoré vyhovujú všetkým zadaným požiadavkám, vo vyhľadávaní k už existujúcim požiadavkám môžete pridať dodatočné požiadavky, čo zúži výber ponúkaných objektov a vy si budete môcť vybrať ubytovanie v Chorvátsku presne podľa Vašich požiadaviek.

Môj výber

Pri prezeraní objektov máte možnosť zaraďovať si priebežne objekty, ktoré Vás zaujmú do užšieho výberu kliknutím na tlačítko "Môj výber" so znamienkom + pri objekte. Kliknutím na spomenuté tlačítko sa vybraný objekt ukladá do virtuálnej databázy, ktorú si sami formujete a ktorá obsahuje len tie objekty, ktoré najviac vyhovujú Vašim požiadavkám. Váš výber zostane uchovaný a prístup k uvedenej databáze je možný v ktoromkoľvek čase, ale výlučne z počítača, na ktorom bolo uskutočnené vyhľadávanie. Sekcia „Môj výber“ sa Vám zobrazuje na stránkach s výsledkom vyhľadávania v hornej časti obrazovky. Pri kliknutí na tlačítko „Môj výber“ sa Vám zobrazí kompletný a detailný prehľad vybraných objektov. Systematické a prehľadné zobrazenie vybraných objektov Vám uľahčí nájsť ubytovaciu jednotku, ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám. Pre prezeranie sekcie „Môj výber“ musíte mať v tejto sekcii zaradené objekty.

Porovnanie objektov

Pri prezeraní konkrétneho objektu (apartmánu alebo izby) máte možnosť kliknutím na tlačítko „Porovnaj“ so znamienkom +, zaradiť objekt do Vašej vlastnej virtuálnej databázy ubytovacích jednotiek na porovnanie. Sekcia „Porovnanie“ sa Vám zobrazuje na stránkach s výsledkom vyhľadávania v hornej časti obrazovky. Pri kliknutí na tlačítko „Porovnaj“ sa Vám zobrazí kompletný a prehľad vybraných objektov v prehľadnej tabuľkovej forme. Pre prezeranie sekcie „Porovnaj“ musíte mať v tejto sekcii zaradené objekty.

Priamy prístup k vybranej ponuke

K niektorým kategóriám ubytovania v Chorvátsku máte možnosť využiť skrátený prístup, ktorý sa nachádza v pravej časti obrazovky, napr. Akciová cena, Ubytovanie priamo na pláži, Ubytovanie s internetom, atď.